Ing. Petr Nádvorník

Ing. Petr Nádvorník

Oblastní ředitel

728 116 386

petr.nadvornik@vasebudoucnost.cz

Působím na pobočkách:

Praha

Pobřežní 46
186 00, Praha 8
Tel.: 776 749 771
E-mail: praha@vasebudoucnost.cz

zobrazit pobočku


Olomouc

Erbenova 2
779 00, Olomouc
Tel.: 728 116 386
E-mail: olomouc@vasebudoucnost.cz

zobrazit pobočku


Proč ses rozhodl podnikat v oboru finančního poradenství?

Vnímal jsem to jako příležitost, jak si vydělat zajímavé peníze při studiu VŠE, získat praxi v oboru, dělat něco souvisejícího se školou. Po ukončení školy jsem byl už na pozici oblastní vedoucí, s týmem 15 lidí, takže jsem nemusel řešit, co budu dělat po škole. Kde jinde má člověk takovou perspektivu a možnost růstu i při studiu VŠ?

Co jsi dělal před začátkem spolupráce a proč jsi se rozhodl spolupracovat právě s týmem Vašebudoucnost.cz?

Byl jsem student VŠE a hledal jsem práci při škole a nechtěl dělat nikde za pokladnou apod. Dostal jsem více nabídek na práci ve financích, ale nikdy mě to nezaujalo natolik, jako pohovor s Lukášem Kačmaříkem, který se nenechal odbýt mým prvním odmítnutím. Rozhodl jsem se i na základě toho, že mi ukázal, jaké peníze se dají při VŠ vydělat. Chtěl jsem to taky 🙂

Čeho chceš ve své kariéře dosáhnout?

Stovek spokojených klientů, o které se starají stovky spokojených poradců a manažerů z mé firmy.

Jakými zásadami a hodnotami se řídíš při jednání s klienty?

Férovost, upřímnost, spolehlivost, dlouhodobá spolupráce. Radím klientovi tak, jako bych radil sám sobě. Musím být schopný se mu podívat i po několika letech upřímně do očí!

Co doporučíš novým spolupracovníkům?

Makat, mít vizi a cíl, kam chci své podnikání dotáhnout. A hlavně přenést se přes neúspěchy, zatnout zuby a pracovat na sobě.

Čeho si na své práci nejvíc vážíš?

Toho, že mám ve firmě schopné manažery, špičkové poradce a spoustu klientů, kteří mi důvěřují. A taky si vážím toho, že se do práce každý den těším a každý den je jiný a já jsem jeho tvůrcem, tohle hodně lidí nikdy nezažije!

Kde bereš jistotu, že budeš mít práci i za 5 let?

Dneska má v ČR cca 25 % lidí kvalitního nezávislého finančního konzultanta. Ještě je před námi hodně práce. Navíc lidi budou chtít vždy bydlet ve svém, zhodnocovat peníze, zajišťovat se proti rizikům apod. A taky jsem všem svým klientům slíbil, že tu pro ně budu i za 10 let.

Na co jsi ve své práci nejvíc pyšný? Kolik jsi klientovi svým poradenstvím vydělal/ušetřil a jak?

Pyšný jsem na to, že mi spousta lidí, o jednu nebo i o dvě generace starších, svěřila své peníze a jsou za to dnes velmi rádi a doporučují mě dále. Taky jsem pyšný na to, že se několik desítek lidí rozhodlo spojit svůj pracovní život s námi a

Registrace ČNB:
PPZ: 069382PPZ
VZ: Ano
VZ+: Ano
VZsú: Ano
IČO: 76007421
Samostatný podnikatel vykonávající svoji činnost na základě smlouvy o obchodním zastoupení uzavřené se společností OVB Allfinanz, a.s.

reference

Prozatím nebyla žádná reference přidána.