David Luža

David Luža

Obchodní vedoucí

+420722091034

david.luza@vasebudoucnost.cz

Působím na pobočkách:

-Žádná pobočka

Proč ses rozhodl podnikat v oboru finančního poradenství?

Obor mě lákal vždy – kontakt s lidmi, možnost se rozvíjet po všech stránkách, tým Vašebudoucnost.cz, vlastní kancelář, perspektiva oboru.

Co jsi dělal před začátkem spolupráce a proč ses rozhodl spolupracovat právě s týmem Vašebudoucnost.cz?

Pracoval jsem jako samostatný referent ve firmě, která prodávala a servisovala plynové kotle Vaillant. Hledal jsem v té době něco finančně zajímavějšího a upřímně jsem o tom moc nepřemýšlel, náhoda. Hodně tomu pomohl Lukáš Kačmařík, kterého si vážím jako člověka – hodně pozitivní a pracovitý. Vždy mi uměl pomoct, a že to je se mnou občas velmi složité.

Čeho chceš ve své kariéře dosáhnout?

Pro mě to je nejvyšší meta, tj. LD, a dále bych se chtěl věnovat osobnímu rozvoji. Chtěl bych se víc věnovat sportu – běh, zajímá mě jóga a budhismus, ale nejsem fanatik, nedržím se všeho doslovně. Důležitá je pro mě svoboda.

Jakými zásadami a hodnotami se řídíš při jednání s klienty?

Otevřený a férový přístup, kvalitní práce, dlouhodobá a individuální spolupráce, umět pochopit přístup druhé strany. Musíme být rovnocenní partneři.

Co doporučíš novým spolupracovníkům?

Toho by bylo hodně, ale ze začátku nic nehodnoťte a neustále hledejte cesty, jak vše zlepšovat. Naučte se taky relaxovat – aktivně i pasivně. Věnujte se tomu, čemu se věnovat opravdu chcete. Nic neberte osobně. Zjistěte, v čem máte výhodu a to posilujte. Dodržujte osvědčené systémy práce a kopírujte úspěšné.

Čeho si na své práci nejvíc vážíš?

Toho, že vím, že to dává vše dohromady smysl a někam se to neustále vyvíjí. Možnost pracovat mezi lidmi kde každý má nějakou silnou stránku.

Kde bereš jistotu, že budeš mít práci i za 5 let?

V tom, že lidi budou potřebovat peníze a nemají čas se o ně starat. 

Na co jsi ve své práci nejvíc pyšný? Kolik jsi klientovi svým poradenstvím vydělal/ušetřil a jak?

Toho je celkem hodně, ale nejvíc asi spolupráce s rodinou Luňákových. Na začátku to nevypadalo vůbec na zajímavou spolupráci, byla to jedna z nejtěžších finančních analýz, kterou jsem absolvoval, vše bylo třeba řešit podrobně a první poradenský rozhovor byl o 85 BJ a doporučeních, ze kterých jsem pak nemohl ani pokračovat dál. Dnes mají zainvestováno skoro 1 milion Kč, paní Luňáková se mnou řeší úplně vše, co se financí týká, na servisních schůzkách už ani neřešíme, proč jsem jim tu kterou smlouvu donesl, jenom jim to představím, padne několik dotazů a rovnou podepisujeme. Volám jim, když se třeba nedaří vše podle plánu, vždy mě to dobije.


Registrace ČNB:
PPZ: 060873PPZ
VZ: Ano
VZ+: Ano
VZsú: Ano
IČO:
Samostatný podnikatel vykonávající svoji činnost na základě smlouvy o obchodním zastoupení uzavřené se společností OVB Allfinanz, a.s.

Registrace ČBN:

PPZ – 060873PPZ

VZ: Ano
VZ+: Ano
VZsú: Ano

reference

Prozatím nebyla žádná reference přidána.