Bc. Filip Špaček

Bc. Filip Špaček

604 939 518

filip.spacek@vasebudoucnost.cz

Působím na pobočkách:

Praha

Pobřežní 46
186 00, Praha 8
Tel.: 776 749 771
E-mail: praha@vasebudoucnost.cz

zobrazit pobočku


Proč ses rozhodl podnikat v oboru finančního poradenství?

Podnikání v oboru financí pro mne v příštích několika letech otevírá možnosti, které mnoho lidí vidí jako životní a často téměř nedosažitelné cíle. Namísto čekání na zásah shůry (lepší pracovní nabídka, loterie, či geniální nápad) jsem dostal možnost být strůjcem vlastního štěstí a přesně v čase vím, co proto musím udělat. 

Co jsi dělal před začátkem spolupráce a proč ses rozhodl spolupracovat právě s týmem Vašebudoucnost.cz?

Studoval jsem bakalářský obor na VŠ a zaujala mne možnost spolupráce s týmem mého nynějšího oblastního ředitele. Spolupráce s Vašebudocnost.cz jednoznačně předčila ostatní pracovní nabídky, a to jak možností profesionálního a osobního růstu, tak časovou flexibilitou a možností skloubit plnohodnotnou práci a prezenční studium.  Po pěti letech budování svého podnikání stále za svým rozhodnutím pevně stojím.

Čeho chceš ve své kariéře dosáhnout?

Pracuji na tom dosáhnout absolutního kariérního vrcholu a to se neobejde bez toho, abych vytvořit profesionální tým kreativních manažerů a široké portfolio dlouhodobě spokojených klientů. Nejde jen o to dospět svých cílů a přání, ale otevřít příležitosti i ostatním a společně v týmu pracovat na osobním rozvoji a podporovat se ve svých vizích.

Jakými zásadami a hodnotami se řídíš při jednání s klienty?

Vždy společně s klienty pracujeme na dosažení jejich vizí, cílů a potřeb. Taková služba se nedá obsáhnout v jedné schůzce, či jedním řešením. Lidé si chtějí zajistit vlastní bydlení, šťastnou rodinu a stabilní příjem. Nikoliv hypoteční úvěr, stavební spoření a investiční účet. To jsou jen možné nástroje a součást širokého záběru naší poskytované služby. Základem je dlouhodobá péče o naše klienty v podobě servisu směřujícímu právě ke splnění vytyčených cílů a přání.

Co doporučíš novým spolupracovníkům?

Novým spolupracovníkům doporučuji, aby se ptali ostatních, jak dosáhli svého úspěchu. (nápověda: „Chtěli ho dosáhnout.“)

Kde bereš jistotu, že budeš mít práci i za 5 let?

Světová situace se neustále vyvíjí, a byť může být za pět let svět změněn k nepoznání, tak zde vždy zůstane touha po blahobytu. Princip naší služby již bezmála půl století čelí mnohým konfliktům, krizím a ekonomickým nástrahám. Při nedostatku prostředků společně s klienty hledáme cestu k úspoře a zvýšení příjmu, při blahobytu investujeme. Do sebe do trhu a do ostatních.


 

reference

Prozatím nebyla žádná reference přidána.