Bc. Aleš Pixa

Bc. Aleš Pixa

Regionální ředitel

603 229 912

ales.pixa@vasebudoucnost.cz

Působím na pobočkách:

Plzeň – sídlo

Skvrňanská 849/40
301 00 Plzeň
Tel.: 603 229 912
E-mail: plzen@vasebudoucnost.cz

zobrazit pobočku


Proč podnikám v poradenství?
Protože jsem za skoro 20 let svého podnikání nepoznal jiný obor s tak obrovským potenciálem a stabilitou, ve kterém si o svém úspěchu či nezdaru rozhoduji převážně sám.

Čeho si ve své práci nejvíc vážím?
Nejvíce si vážím 2 věcí. Jednou je důvěra tisíců klientů, kteří spojili svoji finanční budoucnost s našimi znalostmi. Druhou věcí, které si vážím je můj tým. Lidé se kterými pracuji jsou prostě úžasní, zažívám s nimi spousty báječných okamžiků, dosahujeme společně skvělých výsledků a navíc z nich čerpám spoustu energie a inspirace do budoucna. Díky!

Co bych doporučil novým spolupracovníkům?
Aby do toho šli od začátku naplno, nebáli se udělat chybu a využívali osvědčeného systému, který jsme za ta léta „vypilovali“ každodenní prací.

Co bylo nejtěžší a jak jsem to zvládl?
Nejtěžší, ale zároveň nejdůležitější, pro mě bylo na začátku pochopit, že know-how, který mi někdo „nabízí“ je ta správná cesta k úspěchu. Snad jsem to zvládl… :o)

Co jsem zařídil pro klienty? Kdy to stálo fakt za to?
Myslím, že to nejvíc, co jsem mohl pro klienty zařídit, je vybudovat tým, který se postará o všechna přání a potřeby všech klientů… Stojí to za to stále. Každá dobrá rada totiž stojí za to!


Registrace ČNB:
PPZ: 013529PPZ
VZ: Ano
VZ+: Ano
VZsú: Ano
IČO: 60618001
Samostatný podnikatel vykonávající svoji činnost na základě smlouvy o obchodním zastoupení uzavřené se společností OVB Allfinanz, a.s.

 

 

 

 

reference

Ing. Tomáš Novák

místopředseda představenstva, LUMEN INTERNATIONAL a.s.

poradce: Bc. Aleš Pixa

MUDr. Věra Bartůňková a MUDr. Lubomír Bartůněk

Privátní kardiologická ambulance, Rokycany

poradce: Bc. Aleš Pixa